Zapisy telefoniczne:

  • Poniedziałek-Sobota: 08:00-21:00

Katarzyna Sereda

Studentka piątego roku psychologii na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie, specjalność psychologia kliniczna i psychoterapia oraz przygotowania pedagogicznego. Certyfikowany trener Treningu Umiejętności Społecznych oraz Treningu Kontroli Złości. Prowadząca Warsztaty Kompetencyjne w Fundacji Uniwersytet Dzieci na tematy związane z radzeniem sobie ze złością oraz dbaniem o własne emocje.

Dodatkowo doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała pracując w żłobku o profilu sensorycznym. Ukończyła trzy semestry stażu współprowadząc Treningi Umiejętności Społecznych dla dzieci między innymi z diagnoza Zespołu Aspergera i ADHD oraz praktyki w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W trakcie roku akademickiego czynna uczestniczka Koła Naukowego Studentów Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie.

Uczestnik cyklu warsztatów „Zaburzenia ze spektrum autyzmu – wprowadzenie”,  „Zaburzenia ze spektrum autyzmu – metody terapeutyczne, aspekty praktyczne” oraz „Prowadzenie Treningu Umiejętności Społecznych w torii i praktyce”. Ukończyła certyfikowany kurs pierwszej pomocy przedmedycznej.

Centrum Terapii Centrum Nowa - Katarzyna Sereda

Katarzyna Sereda

trener TUS

Centrum NOWA – psychoterapia online, indywidualna Warszawa | Psychoterpia indywidualna Warszawa

realizacja: estinet.pl